Szanowni Państwo

Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Dlatego jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do lepszej pracy dostając od naszych kontrahentów wyrazy uznania. Dziękujemy Wam!

Kancelaria Prawnicza
Romanov & Partnerzy

Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach.

Paweł Bączek, Radca Prawny

Zobacz więcej

Nestle Polska S.A.
Oddział w Rzeszowie

Współpraca z firmą KOTEK układa się bardzo dobrze, firma stara się elastycznie realizować nasze zlecenia, terminowo wykonuje prace i dostosowuje się do naszych korporacyjnych wymagań związanych z bezpieczeństwem prowadzonych prac.

Agnieszka Szczepanik, Kierownik Administracyjny

Zobacz więcej

Polska Spółka
Gazownictwa

Usługa, polegająca na montażu żaluzji poziomych oraz żaluzji pionowych została zrealizowana z należytą starannością, dokładnie i terminowo. Zarówno realizacja jak i jakość produktu nie budzą zastrzeżeń. Firma ‚Kotek’ jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem, polecamy.

Krystyna Ruszel, Dyrektor

Zobacz więcej

34. Wojskowy Oddział Gospodarczy
w Rzeszowie

Firma „KOTEK” w całości wypełniła warunki zawartych umów wykonująć zlecone dostawy i prace montażowe zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i sztuką budowlaną.

ppłk Jacek Biruś, Komendant

Zobacz więcej